Homeopatie

Agaricus Muscarius

Muchomůrka červená. Používala se k hubení much (namočit v mléce a pocukrovat). Čarodějnice - navození pocitu vznášení.

Pocit elektrických šoků podél páteře

Záškuby - obličej, nohy, všude

Alkoholismus, delirium

Prudké projevy se ztrátou vědomí, zuřivost

Nervová nemotornost, roztroušená skleróza - upouští věci, zakopává.

Zhoršení sexem

Úzkost o zdraví (často nám telefonuje), strach z rakoviny

Blud, že je významná osoba. Díra malá jeví se jako propast (poruchy vnímání prostoru). Malé (zmenšené) tělo. Vidí mrtvé osoby. Je u bran pekelných. Vznáší se ve vzduchu. Vzdálenosti jsou zvětšené.

Výřečnost (Lach). Mluví s nepřítomnými lidmi.

Lekavý, trhá sebou

Nebojácnost

Pocit opilosti

Případ

Mladá žena, roztroušená skleróza, vibrace, brnění v rukách, občasné zakopávání.

Lach 1M - hovorná, dynamický projev (x Agar), předmenstruační napětí. Zlepšila se, i testy se zlepšily, bolesti za krkem a brnění přešlo. Žlutý výtok po pohlavním styku (mívala před roztroušenou sklerózou - reverz). Pálivý výtok. Cyklus 32 dní. Pocit ledových nohou, i když jsou teplé. Od půlnoci nohy pálí až do rána (Sulp, Lach).

Cca po 8 letech. Objevily se poruchy hybnosti. Bolí levá polovina hlavy. Poruchy citlivosti jakoby měla krunýř. Ledové nohy a ruce. Snížená citlivost - horní končetiny, břicho, záda. Problém mluvit. Střepy v hlavě jako při migréně. Po očkování proti hepatitidě - relaps po očkování? Lach 10M. Necitlivost na konci rukou, < chladem, > teplem. El. šoky podél páteře - měla to už před 6ti lety. Čekat 14 dní, pak kontrola. Moc se nelepší.

Nová repertorizace - Agar 200C. Zhoršilo se mravenčení, hučení v uších, třas, jektala zuby, na zvracení, vnitřní třas. Za 20 minut to přestalo. Starý symptom, ale hodně intenzivní. Deprese, strach, že se z toho nedostane. Kontrola - zlepšení. Jede lyžovat. Po další kontrole další zlepšení.

Léčit roztroušenou sklerózu je velmi těžké, protože pacienti jsou plní kortikoidů.